چند کلمه ای درباره ما

کامل ترین و کاربردی ترین آموزش ها در کل کشور

هدف شفلی ما

در این سایت هدف آموزش شما برای تبدیل شدن به یک تولید کننده و فروشنده قوی در صنعت قارچ می باشد

پروسه کاری ما

در این سایت آموزش های کاربردی و حرفه ای در زمینه پرورش قارچ را دریافت کنید‌. از پشتیبانی های بهره مند شوید و از فروشگاه تجهیزات ما با کیفیت ترین و ارزان ترین محصولات را تهیه کنید‌

درباره ما

سلام من هدیه اعتمادی فرد هستم.کارآفرین برتر در زمینه تولید٬ مشاوره و آموزش قارچ و البته  صادر کننده قارچ و تجهیزات آن به  کشورهای  حوزه خلیج فارس. به سایت من خوش آمدید! متولد 1366 و در شهر اهواز به دنیا آمدم. دارای مدرک فوق لیسانس فیزیک هستم و خیلی اتفاقی وارد حوزه قارچ شدم!  استاد فیزیک بودم و یک آموزشگاه علمی با دوازده مدرس داشتم. یک روز جزوه  پرورش قارچی را که یکی از دوستانم به من داد را مطالعه کردم و علاقه مند به این حوزه شدم. به طوری که فیزیک را رها کردم و به پرورش قارچ پرداختم. من کار پرورش قارچ را ده سال پیش و از یک انباری کوچک شروع کردم و الان صادرکننده قارچ به کشورهای کویت٬ امارات٬ قطر٬ عراق ٬پاکستان و افغانستان  هستم. در این سایت  می خواهم هر آنچه که باعث شد من به این موفقیت برسم را با شما به اشتراک بگذارم .

باکس اطلاعات ایران وودمارت

سوالات متداول کاربران

اطلاعاتی درباره ما

سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید

پرورش قارچ چند روز کاری دارد ( دوره پرورش قارچ چند روزه است ) ؟

دوره پرورش قارچ یک دوره دو ماهه است ، ماه اول کشت و ماه دوم برداشت می باشد . در این دوره دو ماهه سالندار 5 روزه کاری دارد و بقیه روزها فقط چک کردن دما و رطوبت سالن می باشد . پس می توان پرورش قارچ را به عنوان شغل دوم در نظر گرفت .

آیا می توان قارچ دکمه را در هر شرایط آب و هوایی پرورش داد ؟

بله ، به این دلیل که در پرورش قارچ ما نیاز به یک سالن (فضای بسته) داریم و با کولر و بخاری دمای سالن را کنترل میکنیم ، پس شرایط آب و هوایی بیرون تاثیری بر پرورش قارچ ندارد و در هر شرایط آب و هوایی می شود قارچ را پرورش داد .

چه محصولات دیگری را می توان از قارچ تولید کرد ؟

از جمله محصولات بسیار پرطرفدار در پرورش قارچ ، ترشی قارچ ، قارچ بلانچ شده ، پودر قارچ و ... می باشد . 

بازار فروش قارچ دکمه ای چگونه است ؟

قارچ دکمه ای یکی از پرطرفدارترین قارچ ها در کل دنیا می باشد . بازار فروش قارچ می تواند مشتریان محلی ، سوپر میوه ها ، سوپر مارکت ها ، میوه و تربار ، فست فودها ، رستوران ها و ... باشد.

آیا پرورش قارچ نیاز به مجوز دارد ؟

خیر ، پرورش قارچ جزء مشاغل خانگی می باشد و نیاز به هیچ مجوزی جهت راه اندازی سالن سنتی ندارد .